top of page
Дім мандірвника лого.png

CONGRATULATIONS ON BAKOT

Bakota - this area has fascinated everyone who visits it for centuries. Bakota was once the capital of a wealthy region - the Lowlands, and now behind this word hides the mysticism, flooded pages of history, the fate of people and the greatness of nature.  ​

The "Traveler's House" estate is located only 3 kilometers from Bakota and is a place where people from all over Ukraine and abroad gather in an informal atmosphere. The estate was created by cyclists Serhiy Tolstikhin and Yulia Mazur, who visited 31 European countries on bicycles and embodied all their traveling experience in the estate. Meetings by the fire, exchange of life stories from travels, homely and cozy atmosphere that brings together like-minded people - all this we will try to give you in the "House of the Traveler"

1575948.png
COZY
VACATION
RECREATION

 To shoot many videos about the "Traveler's House" estate in Ukrainian and foreign media, go to the PHOTO VIDEO section to see the estate up close 

279433153_519358773240881_4169931412669973548_n.jpg

 First of all, "Traveler's House" is chosen by active people who do not like vacations on the shores of Egypt and Turkey, but cycling, hiking, creative evenings and socializing - that's it! 

ТОП10 питань по відпочинку в садибі "Дім мандрівника"

1. Чи ваша садиба знаходиться на березі Дністра?

Ні, ми в селі Гораївка, а воно знаходиться, як слідує з назви, на горі, тобто наверху дінстровського канйону, натомість річка знаходиться внизу канйону. Пішки до річки йти десь 1 - 1.5 км. Є доїзд автомобілем. 

 

2. Чи у вас в кожному номері є санвузол?

Ні, мало того, в нас взагалі немає “номерів”. В нас звичайна сільська хата і є 5 кімнат різного типу. На всю хату є 2 душових кімнати і 3 туалети і всі вони спільні для відпочиваючих. 

 

3. Як далеко до Бакоти від вас? 

Пішки через поле рівно 2.9 км, йти пішки 30-40 хвилин, автомобілем їхати 5 хвилин. 

 

4. Чи можна до вас приїхати з собакою?

Можна і з собакою, і з котом, були туристи навіть з равликом) Ми pet-friendly cадиба. Єдине прохання, щоб собака не спала з господарями в ліжку

 

5. Ми шукаємо відпочинок в спокої і тиші, хочемо насолодитися ідеальною тишею села, ваша садиба нам підійде?

Ні, в нас майже завжди гучно, багато людей, багато спілкування, вогнища. Кажемо як є)

 

6. Чи даєте ви постіль і рушники, чи брати своє?

Кожного туриста чекає чиста випрана постіль і рушник. 

 

7. Чи можна у вас замовити харчування?

В цілому, ми годуємо лише під замовлення і лише групи від 6 людей. Але, якшо ми шось собі варимо їсти, то теоретично можемо і на вас зготувати. А час від часу по вечорах ми робимо “смажену на бороні бараболю за донат”. Тобто розводимо вогнище і смажимо барабольку, з салом, часничком. Ціна - донат на розвиток садиби. 

 

8. Як до вас добратись своїм ходом?

Спочатку вам треба дістатись до міста Кам’янець-Подільський, з автовокзалу якого ходять маршрутки прямо до нашої садиби (зупинка 100 метрів від нас). Маршрутки стартують о 8.20, 12.20 і 15.40. Майте на увазі, що заселення в нас від 14 години (можна і раніше, але за умови, що попередні туристи виселились раніше, але їх не було взагалі). Назад до Кам”янця-Подільського від нашої зупинки їдуть автобуси о 6.30, 9.30 і 13.30. 

 

9. Чи є у вас велопрокат?

Так, в нас є 3-4 велосипеди для дороских і стільки ж для дітей. Ціна 150 грн за пів дня і 200 грн за цілий день. 


 

10. Чи є у вас зона для вогнища?

В нас є 2 зони для вогнища. користування ними безкоштовне (як і мангалом, рештіками і шампурами), але треба заплатити за дрова, 100 грн за 1 закладку. 

bottom of page