top of page
Дім мандірвника лого.png

GRATULUJEMY BAKOT

Bakota - ten obszar od wieków fascynuje każdego, kto go odwiedza. Bakota była niegdyś stolicą bogatego regionu - Niziny, a teraz za tym słowem kryje się mistycyzm, zalane karty historii, losy ludzi i wielkość przyrody.  ​

Osiedle "Dom Podróżnika" znajduje się zaledwie 3 kilometry od Bakoty i jest miejscem, w którym w nieformalnej atmosferze zbierają się ludzie z całej Ukrainy i zagranicy. Osiedle stworzyli rowerzyści Serhij Tolstikhin i Julia Mazur, którzy na rowerach odwiedzili 31 krajów Europy i ucieleśniali całe swoje podróżnicze doświadczenie na osiedlu. Spotkania przy ognisku, wymiana życiowych historii z podróży, domowa i przytulna atmosfera skupiająca podobnie myślących ludzi – to wszystko postaramy się Wam dać w „Domu Podróżnika”

1575948.png
PRZYTULNY
WAKACJE
REKREACJA

 Aby nakręcić wiele filmów o osiedlu „Dom Podróżnika” w ukraińskich i zagranicznych mediach, przejdź do działu FOTO WIDEO, aby zobaczyć osiedle z bliska 

279433153_519358773240881_4169931412669973548_n.jpg

 Przede wszystkim „Dom Podróżnika” wybierają ludzie aktywni, którzy nie lubią wakacji nad brzegiem Egiptu i Turcji, ale jeżdżą na rowerze, pieszych wędrówek, kreatywnych wieczorów i spotkań towarzyskich – to wszystko! 

ТОП10 питань по відпочинку в садибі "Дім мандрівника"

1. Чи ваша садиба знаходиться на березі Дністра?

Ні, ми в селі Гораївка, а воно знаходиться, як слідує з назви, на горі, тобто наверху дінстровського канйону, натомість річка знаходиться внизу канйону. Пішки до річки йти десь 1 - 1.5 км. Є доїзд автомобілем. 

 

2. Чи у вас в кожному номері є санвузол?

Ні, мало того, в нас взагалі немає “номерів”. В нас звичайна сільська хата і є 5 кімнат різного типу. На всю хату є 2 душових кімнати і 3 туалети і всі вони спільні для відпочиваючих. 

 

3. Як далеко до Бакоти від вас? 

Пішки через поле рівно 2.9 км, йти пішки 30-40 хвилин, автомобілем їхати 5 хвилин. 

 

4. Чи можна до вас приїхати з собакою?

Можна і з собакою, і з котом, були туристи навіть з равликом) Ми pet-friendly cадиба. Єдине прохання, щоб собака не спала з господарями в ліжку

 

5. Ми шукаємо відпочинок в спокої і тиші, хочемо насолодитися ідеальною тишею села, ваша садиба нам підійде?

Ні, в нас майже завжди гучно, багато людей, багато спілкування, вогнища. Кажемо як є)

 

6. Чи даєте ви постіль і рушники, чи брати своє?

Кожного туриста чекає чиста випрана постіль і рушник. 

 

7. Чи можна у вас замовити харчування?

В цілому, ми годуємо лише під замовлення і лише групи від 6 людей. Але, якшо ми шось собі варимо їсти, то теоретично можемо і на вас зготувати. А час від часу по вечорах ми робимо “смажену на бороні бараболю за донат”. Тобто розводимо вогнище і смажимо барабольку, з салом, часничком. Ціна - донат на розвиток садиби. 

 

8. Як до вас добратись своїм ходом?

Спочатку вам треба дістатись до міста Кам’янець-Подільський, з автовокзалу якого ходять маршрутки прямо до нашої садиби (зупинка 100 метрів від нас). Маршрутки стартують о 8.20, 12.20 і 15.40. Майте на увазі, що заселення в нас від 14 години (можна і раніше, але за умови, що попередні туристи виселились раніше, але їх не було взагалі). Назад до Кам”янця-Подільського від нашої зупинки їдуть автобуси о 6.30, 9.30 і 13.30. 

 

9. Чи є у вас велопрокат?

Так, в нас є 3-4 велосипеди для дороских і стільки ж для дітей. Ціна 150 грн за пів дня і 200 грн за цілий день. 


 

10. Чи є у вас зона для вогнища?

В нас є 2 зони для вогнища. користування ними безкоштовне (як і мангалом, рештіками і шампурами), але треба заплатити за дрова, 100 грн за 1 закладку. 

bottom of page